Co s vámi udělá návštěva striptérky


Představte si, že jste právě objednali kamarádovi k narozeninové oslavě striptérku, a on se to od někoho nedopatřením dozvěděl. Mělo to být pochopitelně překvapení, a tím se do jisté míry vše pokazilo. Kamarád za vámi přišel s tím, že každopádně děkuje za snahu, ale že viděl ve svém životě už tolik nahých žen, že to s ním asi jen stěží pohne.

dívka na posteli

Ovšem jakmile dojde na pomyslné „lámání chleba“, vše se změní. Proč i vysloveně otrlí chlapi zjihnou a rozklepou se jim kolena, když se před nimi v celé své kráse objeví sličná striptérka?

Vhodný kostým – striptérky jsou mistryně převleků a toho lze i „mistrně“ využít. Je nesmírně důležité znát do nejmenších podrobností životní styl a životopis, nebo alespoň poslední momenty ze života oslavence, protože právě kostým může vyvolat nebývalé vzrušení až vnitřní euforii. Například dobře znáte jeho ženský vzor, který mu imponuje, anebo víte, že se mu kdysi zalíbila dívka, a neměl příležitost poznat ji blíž, protože se mu někam v průběhu života vytratila. Pouze si pamatujete, že pracovala jako pokojská, a měla na sobě typický hotelový kostýmek. A co se týče žen, které mu imponují, jsou to především zdravotní sestry.

polonahá dívka

Někoho jim připomíná – silné emotivní vzrušení nastává v okamžiku, kdy se striptérka objeví na okraji místnosti a ačkoli je dosud oblečená, oslavenec z ní nespustí oči. Připomene mu totiž některou ženu, kterou kdysi miloval, a mohla to být třeba bývalá spolužačka ze střední školy, kolegyně z bývalého zaměstnání, prodavačka ve sportovních potřebách, pedikérka, zahradnice, účetní či sekretářka jeho šéfa. Lidská fantazie pak pracuje na plné obrátky a nedomnívejte se, že by to musela být obrovská náhoda, může jít totiž pouze o shodné či podobné kontury obličeje, barvu očí, tvar nosu, úsměv, obtažené rty vhodnou rtěnkou, anebo i jiné části těla, jako jsou širší boky, pevné hýždě, případně i tvar prstů na chodidlech.