Dovolená v Itálii

Vždycky jsem si říkala, že nejlepší dovolená je tam, kde je teplo a kde je krásně. Já jsem vždycky nejraději na dovolenou jezdila někam k moři. A nejraději do Itálie. Protože jako malá jsem se učila italsky. Měla jsem totiž dvě kamarádky, které pocházely z Itálie, ale žily tady u nás v České republice. Takže jsem se taky velmi rychle naučila italsky. Víte, když se kamarádíte s někým, kdo umí perfektně italsky a je vlastně Ital, tak potom taky pochopíte a pochytíte všechny různé italské věci a slova. Mě to moc bavilo. Zatím jsem potom měla velkou výhodu, že jsem s kamarádkami mohla jednou za rok jet taky do Itálie. A bylo to prima, protože to byla zároveň taková malá dovolená, navíc jsem tam bydlela zadarmo, takže jsem nemusela platit vysoké částky jako například za ubytování anebo za stravu. Protože jsme si to potom někdy vyměnili a naše dvě kamarádky potom bydlely u nás.

Tak tohle je krása!

Našim rodičům to naprosto vyhovovalo. A já si myslím, že v budoucnu mí rodiče taky budou jezdit někam na dovolenou, protože mí rodiče se chystají už každý rok někam do Thajska, ale nikdy jim to nevyjde. Vždycky jim to překazí třeba nějaká náhlá nemoc anebo něco v práci. Já si myslím, že rodiče by na to už neměli brát ohled, protože pracovat se dá opravdu kdykoliv.

Itálii mám ráda.

A mí rodiče by si už měli konečně vychutnat nějakou pořádnou dovolenou, nebo už se z toho všeho zápřahu zblázní. Myslím si, že každý člověk potřebuje někdy pořádně vypnou a nemyslet vůbec na nic. Možná jenom na to, z jaké strany se bude na pláži opalovat. Já jsem vždycky nejraději na lehátku ležela s drinkem v ruce a pozorovala moře a okolní lidi. To byl pro mě největší relax a jsem ráda, že mám umožněno jezdit každý rok na dovolenou. Letos v prosince se chystám do Alp, kam pojedu úplně poprvé, tak jsem zvědavá, jak se mi tam bude líbit. Každý to tam chválí.