Jak na počítač

Informační technologie je něco, co mě vždycky zajímalo. A zajímalo mě to, i když jsem vůbec nevěděla, co to přesně je. A víte, že je pro ženu docela složité, když si mám představit, co je to přesně informační technologie? To ze začátku jsem vážně nevěděla, co to je. A když jsem se o tom bavila s bráchou a také jeho kamarádem, tak mi řekli, že informační technologie je skoro všude. Je to informační technologie právě od slova informační. To znamená, že informační technologie mě v čem informuje. Já vím, je to logické, ale co může informační technologie informovat? Tak mi řekli, že to je naprosto opravdu celý počítač. V počítači najdete tolik informací, že vlastně počítač celý informační technologie. Byla jsem docela v šoku, protože počítač mívám opravdu každý den, protože na počítači pracuji a baví mě to. A opravdu jsem ale nevěděla, co všechno informační technologie dokáže.

Technologie je někdy složitá.

Prý je taky třeba například v zemědělství anebo taky ve školách. Já už asi docela vím, co to informační technologie znamená, ale je to stále pro mě taková španělská vesnice. Taky je to docela složité na pochopení. Já obecně nemám ráda matematiku a vůbec mi nejde, z matematiky umím pouze jenom základní věci.

IT už docela ovládám.

Takže informační technologie je asi něco stejného nebo podobného, protože v informační technologii se taky vůbec nevyznám. A vy se vyznáte v informační technologii nebo v tom taky tápete jako já? Vím, že existují na toto téma taky odborníci, kterým je všechno jasné a v počítačích se vyznají, jako já v kosmetice. Ano, v kosmetice se vyznám opravdu velmi dobře, protože jsem nejenom kosmetička, ale taky prodávám kosmetiku. A to jak u mě v salonu, tak taky online. Takže když to tak vezmu, vlastně taky používám informační technologie a ani o tom nevím. A co já se ještě nenaučím! Sama koukám, že když člověk chce, tak asi dokáže všechno.