Metody depilace

Po náročném létě, kdy se konala nejedna dlouhá chvíle strávená s žiletkou v ruce jste konečně začala přemýšlet o jiném způsobu, jak se chloupků zbavit, ale nemůžete přijít na to, co je pro vás to pravé? V tom případě pokračujte ve čtení, protože zde naleznete shrnutí osvědčených způsobů depilace. První, velmi oblíbenou metodou je prostě a jednoduše vzít do ruky žiletku, do druhé ruky popadnout láhev s holicí pěnou a klasickým způsobem se chloupků velmi rychle zbavit. Oblíbené je zde to, že metoda je nenáročná a zvládne ji i úplný začátečník.

růžová žiletka

Peněženku vám také rozhodně nevybílí do poslední koruny. Naopak velkou nevýhodu je časté podráždění pokožky a nutnost holení tímto způsobem velmi často opakovat. Chloupky jsou také mohutnější a hrubší nebo zarůstají, takže další problémy jsou na světě. Tento způsob je možné provádět pomocí jednorázového plastového holítka, mnohem lepší je ale nejen z ekologických důvodů investovat do holicího strojku s vyměnitelnými hlavicemi. Další depilační metodou je použití různých depilačních pásků či vosku. Výhodou je, že po tomto ošetření chloupky zdaleka nenarostou tak rychle, naopak přehnaná bolestivost této ne zrovna šetrné metody už dokázala mnoho žen od jejího vyzkoušení odradit. 

zákoutí se žiletkou

V regálech drogerií lze najít i mnoho depilačních krémů a podobných produktů, jejichž aplikace je více než snadná, dle uživatelských recenzí ale ne vše často funguje tak, jak to slibují výrobci na obalu. V nynější době se do popředí začíná dostávat i cukrová pasta, jejímž kladem je jednoduchá výroba možná i v domácích podmínkách. Existuje i mnoho dalších metod, kterými můžete pokožku chloupků zbavit. V dnešní době plné moderních technologií jsou samozřejmostí nejen zákroky krátkodobé, ale i ty dlouhotrvající nebo dokonce trvalé, schopné zbavit vás chloupky do konce života. Ale vždy je dobré pořádně si jejich absolvování promyslet a zjistit, zda to skutečně stojí za to nebo si vystačíte s osvědčenou žiletkou.