Půjčka větší částky

Někteří historikové dokonce tvrdí, že otroci nebyli nikým vlastnili, ale že pracovali na zaplacení dluhu, který udělali. A to již prý pět tisíc let před naším letopočtem. To je překvapení, že? Ona vůbec historie platidel je velmi zajímavá, ale není zde na to místo. Přesto, jen pro zajímavost, víte, že první mince u nás se nazývají brakteáty a byly používány již v jedenáctém století? Teprve pak přišly groše, které již měly dvě strany. Ve světě se pak vyskytovaly řady názvů, například ve Franské říši zlaté triesy, v Itálii florény, v Rusku imperiály, nebo v Africe Krügerandy. Ale pojďme do současnosti, kde nás nebude zajímat historie a kdy potřebujeme půjčit větší částku.

bankovky

Nyní a hned, a to co nejrychleji. Takže pokud tedy mluvíme o rychlosti, je třeba asi vyloučit banky. Bohužel je všeobecně známo, že jejich postupy jsou značně zdlouhavé se spoustou papírování. Kdo zkusil, tak zná a ví. Banka vám také sdělí svůj postoj k půjčce, teprve až přezkoumá všechny dokumenty, které si ověří, pokud má podezření na jejich úpravu. Hlavně pokud jde o dokazování příjmů. Konečný verdikt může být záporný, a zhusta také bývá. Pokud tedy potřebujete peníze skutečně rychle, budete muset zkusit něco, co se řeší v řádu dvou či tří dnů.

košík s mincemi

Americká hypotéka bez doložení příjmu je jedním z možných řešení, a je také proto tak rychlá, že se moc nezdržuje papírováním. Takže výsledek je vám sdělen ihned po sdělení základních údajů. Je jasné, že vám nedají peníze jen na vaše čestné slovo nebo hezké modré oči. Ale to, co chtějí oni vám sdělí po telefonu a vy to můžete zařídit zhruba za dvě hodiny. Pak se znova ohlásíte a už to jede už to frčí. Na vás je pak zda souhlasíte s podmínkami nebo ne. Nikdo vás uhánět nebude. Pokud souhlasit budete a podepíšete smlouvu, samozřejmě že pod dohledem patřičného úředníka, jsou peníze vaše a většinou bývají na účtu ještě týž den.