Součástky do auta

Turbodmychadlo je věc, kterou jednoho dne budete samozřejmě potřebovat. Já si totiž pamatuji svého bratra, jak si pořídil své druhé auto. Jeho první auto bylo takové osobní, které měl spíše na osobní využití a třeba jako například výlety anebo nakupování jídla v supermarketu. A potom druhé auto si pořídil, podle něho, prý takové pracovní. On totiž potřebuje jezdit do práce autem, které si prý může zašpinit. Můj bratr je totiž zedník a taky malíř pokojů, takže sebou taky toho opravdu hodně vozí. Takže by to ani nemohl tahat všechno autobusem, protože by se to tam samozřejmě všechno nevešlo.

Technice nerozumím vůbec.

A taky jasné, že jeho pracovní auto se taky velmi často rozbije nebo potřebuje nějakou opravu. A jednou, když byl v autoservisu, tak mu autoservisní pán řekl, že bude potřebovat nějaké turbodmychadlo. A i když můj bratr je docela expert na auta, tak vůbec nevěděl, co to turbodmychadlo je. A ze začátku si myslel, že jsi ten pán v autoservisu dělá z mého bratra srandu. Protože prý slyšel poprvé, o nějaké věci, která se jmenuje turbodmychadlo.

Vyznáte se v autě?

A já abych se udala na pravou míru, pak jsem na tom byla taky stejně. Vůbec jsem nevěděla, co je to turbodmychadlo. A tak jsem si sedla k internetu a všechno jsem si zjišťovala. Nechtěla jsem být v těchto vědomostech pozadu. A i když můj bratr potom později zjistil, co to je turbodmýchadlo, tak si ho samozřejmě na radu pána v autoservisu pořídil. A řekl mi, že prý turbodmychadlo není vůbec žádná levná záležitost. A já jsem se bála, že třeba někdy na své auto budu také potřebovat nějaké turbodmychadlo. Takže jsem nelenila a jela jsem ihned do autoservisu, aby se mi podívali na auto, jestli je celé v pořádku. Víte, jak jsem dopadla? Naprosto dobře. Takže jsem si oddechla, že zatím nějaké turbodmychadlo pod číslem 03f145701k woocar.cz nemusím kupovat. Doufám, že to ještě dlouho bude takhle stejně.