Tvoříme z dřevěných korálků

Náramek z korálků

Poměrně častou ozdobou ženských, ale mnohdy i mužských zápěstí, jsou náramky. Ty zhotovené ze dřeva budou vypadat velmi působivě zejména k zemitým barvám oblečení, jako je khaki, tmavě zelená, hráškově zelená, žlutá, červená, oranžová a hnědá. Náramky se hodí do společnosti, k výletům do přírody i při cestách na dovolenou. Vypadají na ruce přirozeně a bývají také vhodným dárkem k narozeninám nebo k vánocům.

dřevěné korálky

Náhrdelník z korálků

V obdobném duchu lze mít z korálků zhotovený náhrdelník. Mohou si jej vyrobit i malé holčičky, které jej mohou nosit i ve škole anebo doma ve volném čase. Dřevěné korálky https://www.prima-obchod.cz/produkty/koralky/drevene-koralky jsou velmi vděčný materiál, zdravotně nezávadný, velmi pevný a hlavně velmi lehký, takže se nosí mnohdy lépe, než skleněná bižuterie nebo výrobky z drahých kamenů.

náramek z korálků

Korálky pod kotníkem

Ženský kotník dokáže být velmi sexy a provokativní, pokud zdobí štíhlé a svalnaté lýtko a dokonale tvarovanou, hlubokou příčnou a podélnou klenbu chodidla. Jestliže opatříte nehty vhodným bezbarvým lakem a necháte je na prstech jen lehce odrůst, bude to v kombinaci s dřevěným náramkem velmi působivé. Bude to zároveň vypadat přirozeně a možná ještě lépe, než náramek na zápěstí. Kotníkové náramky navlečené na pružný tenký a zároveň pevný elastomer lze nosit jen na jedné noze v tenkém či širším provedení a hodí se k letním šatům nebo ke krátkým či tříčtvrtečním kalhotám.

Korálkový závěs

Z korálků lze také vyrobit velmi efektní závěs. Navlečete je buď na transparentní silon anebo na barevnou, např. zářivě žlutou šňůrku. Jednotlivé prameny necháte od sebe vzdálené jen několik centimetrů a tímto způsobem můžete vyzdobit květinovou zástěnu anebo dveře do pracovny či ložnice. Korálky se dobře hodí k dalším výrobkům z masivního dřeva, např. ke komodám, garnýžím, manželským postelím a nočním stolkům.