Účinné čísla

Znáte to, je noc, vyšli jste z kina, restaurace nebo od přátel, kam jste přišli pěšky a teď najednou začne pršet. Pěšky domů v dešti se vám nechce a tak první nápad je taxislužba. Jenže kde v noci na ulici shánět číslo na taxislužbu? A tady se projeví, jak je v daném městě majitel taxislužby vynalézavý, protože ten, který chce uvíznout v paměti svých zákazníků začne s tím nejjednodušším, zvolí si číslo na taxislužbu z tzv. VIP čísel, tedy z čísel snadno zapamatovatelných. Jaká to jsou? No přece ty snadno zapamatovatelná, takže pokud možno ty, které se skládají z jednoho či dvou druhů číslic.

taxi

V dnešní době už je jedno, u kterého jste operátora, číslo i předčíslí neurčuje, zdali jste u O2 nebo Vodafone a po pravdě, zákazníci mají nejraději, pokud číslo na vaše nabízené služby bude začínat na 800, což znamená bezplatnou linku. A další čísla, které vám usnadní získat zákazníky? Ty už jsou na vás a na vaší ochotě, si takové číslo koupit. Samozřejmě některá čísla jsou již obsazená, ale třeba takové číslo 771 777 776 Vipcisla je stále volné.

Pokud si chcete pořídit jedno z VIP čísel, není nic snazšího než kontaktovat firmu VIPčísla a domluvit se na tom čísle, které bude přesně podle vašich představ.

mobil

Pokud máte firmu, kde záleží na tom, aby si zákazníci zapamatovali vaše telefonní číslo, jako je taxislužba, ale i nejrůznější infolinky, je nezbytné zainvestovat do příjemného telefonního čísla, které zákazníkovi okamžitě vyskočí z paměti, když vaše služby bude potřebovat. Pochopitelně s výhodným VIP číslem musí jít ruku v ruce i reklama, kde se toto číslo objeví, takže máte-li taxislužbu, je ideální mít auta polepená tímto číslem. Pak zákazníkům stačí když párkrát vaše taxíky zahlédnou a v případě náhlé potřeby odvozu máte zakázku zajištěnou. Využijete nabídku VIP telefonních čísel, efektivnost je zaručená.