Zábava na svatbu? Jak zvolit něco originálního?

Někdo sází při výběru zábavy na starou dobrou klasiku, někdo jiný se zase snaží vymyslet co nejvíce originální zábavu. Ani jedna varianta není samozřejmě špatně, vždy záleží na celkovém provedení svatby a také na tom, jaký druh zábavy novomanželé a svatební hosté preferují. Nikdy se zřejmě netrefíte do vkusu úplně všech, ale pokud znáte obsazenstvo vaší svatby, snažte se, abyste se trefili do vkusu alespoň většině. Určitě chcete, aby se na vaší svatbě všichni co nejvíce bavili.

svatba

A jaké tedy máte možnosti v oblasti zábavy?

Hry

Různé klasické hry, které bývají součástí mnoha svateb určitě nikoho neurazí a často bývají zdrojem opravdu dobré zábavy. Na internetu najdete inspiraci na mnoho takových her, které se tradičně na svatbách hrají. Jedná se třeba o vtipnou tombolu, dražení podvazku, ale i třeba takový únos nevěsty. Hodně her je spojeno s alkoholem, takže pokud je na vaši svatbě větší množství abstinentů, bylo by nejspíš vhodnější takové hry spíše nezařazovat a zvolit některé, které budou alkoholu prosté.

Vystoupení

Různá zábavná vystoupení mohou určitě skvěle zpříjemnit váš velký den. Na výběr toho máte opravdu hodně, záleží na tom, co novomanželé preferují. Vystoupení by určitě mělo být takové, aby si ho užili především oni. Můžete si třeba zaplatit skvělého baviče, komika nebo taneční vystoupení, které váš večer skvěle ozvláštní. Skvělou volbou je také kouzelník, zvláště, pokud provozuje mikromagii, což je druh kouzlení, které se odehrává v těsné blízkosti přihlížejících.

hudba

Hudba

Hudba je jednou z nejdůležitějších součástí celé svatby, proto byste na ní neměli šetřit a měli byste si pečlivě zvolit takovou variantu, která vám bude nejvíce vyhovovat. Příliš nedoporučujeme zvolit takovou variantu, že jeden ze svatebčanů bude sedět u notebooku a pouštět různé písničky dostupné na internetu. Záleží sice na vašem rozpočtu, ale pokud vám to dovolí, raději investujte do kvalitního DJe nebo do živé hudby v podobě zpěváka, zpěvačky nebo hudební kapely.