Zima nebo léto?

Jste milovníkem lyžování? A jezdíte na lyže jen o víkendech nebo trávíte i celý týden na horách jako zimní dovolenou? Tak to jistě už znáte nejznámější lyžařská střediska po naší republice. Naše republika je lemovaná téměř dokola po hranicích horami. Menší i větší, ale všechny mají v zimě podmínky pro lyžování. Mezi nejznámější střediska patří na Šumavě lyžařský areál Klínovec, v Krušných horách Klínovec, v Krkonoších je jich vícero, Špindlerův mlýn a Černá hora jsou ty největší, v Jeseníkách máme Praděd a v Beskydech Bílou. Ale tím, že tato střediska jsou tak známá, jsou také nejnavštěvovanější a tím tam narazíte na spoustu lidí.

lyžování

A vy přece nechcete stát půl dne ve frontách na permanentku u pokladny, na vlek, na oběd, zkrátka na všechno. Chcete moderní areál a strávit co nejvíce času na lyžích. A co tedy zajet někam, kde nepotkáte na jednom místě polovinu republiky, ale kde vznikl nový lyžařský areál na špičkové úrovni, jako je Červená Voda ski? Ještě jste o něm neslyšeli? No to je ale velká chyba, protože tento areál nabízí služby na vysoké úrovni.

Lyžařský areál v Červené vodě nabízí služby pro celou rodinu. Naučí lyžovat vaše děti, nabídne vám luxusní ubytování přímo u sjezdovky a pokud byste si potřebovali od lyžování na chvíli odpočinout, můžete si zajet do blízké Dolní Moravy a zajít si na nějakou z místních atrakcí, jako je Stezka v oblacích nebo nejdelší visutý most Sky Bridge 721.

zima

Mnoho lidí si říká, že lyžování je drahý koníček, ale o co jsou levnější dovolené u moře, které jenom proležíte na pláži. Není lepší pohyb na lyžích při jízdě na čerstvě nasněženém povrchu? Provětráte si hlavu a zažijete dovolenou jinak. Aktivně i odpočinkově.Můžete mít obavy, vyrazit poprvé na dovolenou v zimě do lyžařského střediska, ale riskujete jedině to, že se vám to zalíbí a začnete jezdit na dovolenou v zimě každý rok.