Chytré hodinky pro chytré děti

Hlavním parametrem při výběru chytrých hodinek pro vaše dítě je jeho věk. Jinou velkost a vybavení je vhodné pro šestiletou slečnu a jinou představu bude mít čtrnáctiletý syn. Druhým a neméně důležitým parametrem je v očích dítěte jeho vzhled. Protože design je v dětské společnosti ceněn. A pro dítě se tím stává oblíbeným šperkem. Se kterým se i rády chlubí. Chytré hodinky se tak staly v současnosti jedním z nejžádanějších dárků. Ať už o Vánocích či narozeninách. Pro menší děti, kterým rodiče ještě nechtějí pořizovat vlastní mobilní telefon, jsou chytré hodinky dobrou volbou. Jejich největší výhodou je pro rodiče funkce lokalizace. Kdy je možné sledovat, kde se dítě pohybuje a nemít o něj strach.

Vytoužený dárek

Pokud už je k nim připojen slot pro SIM kartu, hodinky nahrazují i mobilní telefon. Nad kterým budou mít rodiče dohled. Čímž je zabráněno nekontrolovatelnému prohlížení nevhodných stránek internetu. Obzvláště maminky vítají možnost spojit se se svou ratolestí prostřednictvím nahraných zpráv. I aktuálních telefonních hovorů. K dispozici je i SOS tlačítko, kterým se mohou rodiče s dětmi okamžitě spojit. Potřebné informace o návštěvě školy, kroužků, kamarádů i prarodičů i o opuštění daného místa jsou možné sledovat integrovanou kamerou, kterou jsou některé modely chytrých hodinek vybaveny. Samozřejmostí jsou i další funkce, které se naprosto shodují s těmi v mobilních telefonech. Monitoring zdraví, spánku, budíku či kalendáře. Dokonce se na nich dá nahlédnout do aktuální předpovědi počasí.

Chytré hodinky pro teneegery

Chytré hodinky pro starší děti jsou vybaveny pokročilejšími funkcemi. Které už v tomto věku plně využijí. Nejsou zacíleny na jejich bezpečnost a lokalizaci pohybu, ale na zábavu. Kromě všech základních funkcí, kterými jsou vybaveny i hodinky pro dospělé. Modely pro teneegery jsou celkově tenčí a jejich vzhled pro tuto věkovou skupinu je elegantnější. Cena se odráží od množství nabízených možností. Ať už při sledování tělesných funkcí při sportu, v případě potřeby jimi platit, poslouchat hudbu, připojit se kdykoliv a kdekoliv k internetu.