Dovolená u moře

Musím říct, že jsem se vždycky z celého roku nejraději těšila na dovolenou. Já mám totiž ráda teplo a pláže. Takže je logické, že se vždycky každý rok těším na dovolenou, až pojedu někam k moři. Ani už bych ne spočítala, kolikrát jsem byla asi tak u moře. Je logické, že za svobodna a bez dětí jsem jezdila velmi často má dovolenou. Projela jsem už skoro celou Itálii a půlku Španělska. A taky jsem velmi ráda cestovala se skupinkou lidí, které jsem ani neznala. Byla to taková náhodná dovolená. Tak jsme tomu říkali. Protože na internetu jsme se domluvili s několika lidmi, že pojedeme na dovolenou tam a tam.

Neodolatelná podívaná.

A každý jsme si sbalili velký batoh anebo kufr a přihlásili jsme se do hotelu, kde jsme potom bydleli. A musím říct, že vždycky těch deset dní bylo naprosto perfektních. Nyní už mám manžela a taky děti. Takže sice nejezdíme tak velmi často na dovolenou, protože by nás to stálo taky moc peněz. Ale vždycky dvakrát do roka si nějakou dovolenou dovolíme. Nejraději mám dovolenou právě u moře, jak jsem zmínila. A jsem velmi ráda, že taky můj manžel a naše děti mají rádi to samé co já. Nicméně ale jednou ročně si dovolíme dovolenou někde v horku, druhou jinde. Tu druhou dovolenou si dopřejeme někde tam, kde je zase zima.

Chtěla bych zkusit surfing.

Protože můj manžel zase rád lyžuje. Já tedy lyžovat neumím a ani to umět nechci. Protože bojím se, že bych si někde na dovolené na horách zlomila nohu. Raději se budu dívat anebo popíjet taky grog. Občas si na horách jdu na běžky, ale není to pravidlem. Stejně raději dávám přednost dovolené tam, kde je horko a písek. Navíc taky ráda plavu v moři a mám ráda středomořskou kuchyni. A kam nejraději jezdíte na odvolenou vy? Kde si nejraději odpočinete a naberte nové síly do života? Někdo má rád dovolenou, kde je úplně sám, takže by se mu hodil třeba opuštěný ostrov.