Nabízíme vestavěné skříně podle vašich představ

Jaká je výhoda vestavěných skříní?
Je to především velká úspora prostoru a také to že dokáže krásně splynout s interiérem bytu.

vestavěná skříň

Jak se vyrábí vestavěné skříně?
Zákazník si nejprve vybere ze široké škály materiálu například z různých pastelových barev, nebo lesklých fólií, z hliníku, skla atd. Když je vybraný materiál, tak si truhlář vytvoří ve speciálním programu takzvané nářezové plány, podle nich se následně desky řežou a opravují. Dále se zakoupí lamino, které se formátuje na formátovací díle. Po nařezání a zformátování se díly olepují ABS hranou, pak se ožehlují tavným lepidlem pomocí speciálních fréz. Potom truhlář zkompletuje jednotlivé díly do tvaru skříně. Buď je spojuje laminovací frézou to je tkz. čistý spoj kde není žádný montovaný šroubek. Boky, které nejsou vidět se montují šrouby například závitovými šrouby.

Vestavěná skříň se skládá ze tří částí a to-
v 1. části je – šatní tyč a výsuvný šuflík
v 2. části-policový regál který má police na volno a dá se posouvat dle možností nahoru a dolů
ve 3. části je zrcadlo na otevírání, kde máte možnost umístit například toaletu pro kočky

Také je důležité vybavení šatní skříně, která může být od šuflátek po drátěné košíky, výsuvné věšáky na kalhoty. Zajímavá jsou ramínka, která mají speciální úchyt.

skříň s oblečením

Další zajímavosti
vestavěná skříň by neměla být vyšší než 280 cm, na dveře vestavěných skříní je možné použít různé druhy materiálů (sklo, tapety, látky). Posunovací dveře mohou být zakončeny kartáčkem proti prachu, délka výroby vestavěné skříně na zakázku může trvat od 1 do 2 týdnů.

Co nabízíme my?
3D skříně které si samy můžete navrhnout, máme k dispozici 10 nejpoužívanějších modulů, také si můžete vybrat mezi top 10 materiály v krásných barvách a to mezi – šedou, žlutohnědou, tělovou, tmavě hnědou, světle modrou.

Jak nás kontaktovat?
Buď na naších stránkách najdete na nás přímo telefonní číslo anebo najdete naší vzorkovou prodejnu na adrese- Seifertova 85, 130 00 Praha 3.