Připravíme vám dětský pokojíček

Návrh dětského pokoje není jen tak
Mnoho rodičů se domnívá, že dokážou dětem navrhnout pokoj sami, ale poslední dobou se na bytové designéry obrací spousta rodičů, kteří chtějí mít jistotu, že prostor, který mají k dispozici pro dětský pokoj, bude využit do posledního centimetru. To j někdy problém hlavně pro ty, kteří nemají prostorovou představivost, a dělá jim problém rozmístit plně funkční nábytek tak, aby pokoj nebyl přeplácaný, ale aby v něm bylo všechno, co dítě nebo děti potřebují.

dětské postele

Snad nejdůležitější je spánek
Děti tráví v posteli stále více času než my dospělí, a proto potřebují mít kvalitní postel, která je navíc umístěná na dobrém místě. Spolu s dalšími nezbytnostmi jako je skříň, poličky a psací stůl může být někdy problém vymyslet pokojíček tak, aby dětem plně vyhovoval. Není to jen o tom vybrat hezkou postel, ale hlavně o tom, aby celý pokoj dával funkčně smysl.

Obraťte se na nás, my vašim dětem rádi navrhneme pokoj, který se jim bude nejen líbit a kde se budou cítit dobře, ale dopřejete jim pokoj, který bude mít všechno pro jejich potřeby a rozvoj. Někdy rodiče bojují s místem, a proto je dobré zvolit řešení v podobě patrové postele v dětském pokojíčku. My dokážeme navrhnout pokojíček nejen po designové stránce, ale hlavně po té funkční. Dokážeme celý prostor využít, ale můžete se spolehnout, že v něm bude dost místa i na běžný pohyb.

dětský pokoj

Při návrzích spolupracujeme s klienty a zapracováváme všechny jejich požadavky, díky čemuž nedojde k tomu, že dostanou návrh, který nezohledňuje jejich představy.

Návrh -> vizualizace -> odsouhlasení klientem -> realizace

Samozřejmě pracujeme s rozmístěním elektroinstalace, s topením i s rozvody vody, aby při právech nemohlo dojít k jejich poškozeních. Spolupracujeme s různými firmami, a můžeme vám zajistit i výrobu kompletního nábytku.