Profesionální údržba povrchů

style=“margin:0cm m 0cm 8pt“>Jste majitelem většího objektu, rodinného domu nebo jen malého bytu? A víte, že vaše podlahové plochy potřebují pravidelnou údržbu? Některé povrchy jsou na údržbu poměrně nenáročné a bohatě stačí, když je člověk jednou za týden zamete a setře. Některé vyžadují náročnější péči a někdy i speciální přípravky. Máte takové povrchy doma? A jste na to vybavení?

Nejnáročnější jsou asi kamenné povrchy, které se velmi snadno zanáší, ale velmi obtížně čistí, hlavně pokud se nachází venku, nebo jsou součástí společné části domu a chodí po nich velké množství lidí. To v domácích podmínkách zvládnete kvalitně vyčistit jen obtížně.

mop na podlaze

Ani dlaždice, PVC podlahy, marmolea nebo vinylové podlahy nebudou vždy stoprocentně čisté, když je budete umývat jen běžně dostupnými prostředky. Nehledě a to, že kromě důkladného vyčištění takové povrchy potřebují čas od času i navoskovat a provést další údržbu, která vám zaručí jejich dlouhou životnost.

V každém případě je vhodné jednou za čas přenechat čištění podlah profesionálům. Dorazí k vám domů nebo do práce vybavení nejen potřebnými chemickými prostředky, ale i profesionálními čisticími přístroji, které jim umožní vyčistit i tu nejmenší skulinu, kterou ani nevidíte. Prostředky i přístroje samozřejmě volí na míru vašim podlahám a požadavkům.

Jaké výhody z toho plynou pro vás? V první řadě se nebudete muset namáhat s důkladným čištěním, udělá to za vás někdo jiný. Také vaše investice bude minimální. Místo nákupu profesionálních přístrojů a prostředků zaplatíte pouze za provedení vybrané služby. Nebudete muset studovat, jak vyčistit a ošetřit jednotlivé povrchy, někdo jiný už to udělal za vás.

čisticí prostředky

Samozřejmě nemusíte takovou službu objednávat každý týden, stačí třeba jednou, dvakrát za rok, většinou podle míry zátěže a znečištění daného povrchu. Jinak stačí podlahy udržovat běžným způsobem. Díky profesionální péči a pravidelnému úklidu budou vaše podlahy dlouho vypadat jako nové.