Hlídač pozice jak pro koho

Tato podivná zkratka je jistě jako spousta jiných jen z branže, o které nic netušíte. Myslíte si, že o tom nic vědět nepotřebujete, ale já se domnívám, že tomu tak není. Jde o to, že SEO pracuje i pro vás, aniž o tom něco tušíte. To se občas stává, že věci, které nejsou na očích, a tedy je nějak moc nevidíme, stávají se zdánlivě k nepotřebě. Jenže bez těch tří písmen byste přicházeli o drahocenný čas.

Totiž ona ta drobná tři písmenka zajistí, abyste nemuseli na webu dlouho hledat žádanou věc, kterou chcete koupit. Nebo si ji chcete přinejmenším prohlédnout. Například plavky na léto. A tu začnete pracovat. Sednete si k počítači a zadáte do vyhledávače heslo dívčí plavky. Například.

plavky

Mohou být samozřejmě jiné, nebo jakýkoli jiný výraz, podle toho, co míníte koupit nebo vidět. A nyní, když potvrdíte hledání, je SEO první bojovník v linii, protože je to právě ono, co vyhledá weby, které jsou opravdu relevantní. Weby, které nejsou stabilně udržované, kam chodí málo lidí, nebo které nejsou aktualizované posune SEO dozadu a pak stále a stále, až už jsou někde daleko a mohou se v podstatě vyhodit.

SEO

Proto se o tohoto tří písmenného hrdinu musí někdo starat. Musí mu dávat jíst a pít a tím jej udržovat v chodu. To v praxi znamená to, že technik, který má zrovna toto na práci nesmí spát, ale o „hrdinu“ stále pečovat. Musí jej náležitě upravovat, aby nedošlo k nějaké nečekané a nepříjemné změně. Majitel webu, a zejména prodejního, by se asi moc nepotěšil, kdyby byly jeho stránky někde na třetí straně, kam už skoro nikdo ani nechodí a tudíž naděje, že tam bude zákazník je velmi mizivá. A totéž platí o guestovi, tedy hostovi, který by nalézal weby zastaralé, nefunkční, nebo podvodné. S tří písmenným hrdinou by k tomuto vůbec nemělo docházet, protože je to on, kdo musí tyto weby stále procházet a kontrolovat. Ve dne v noci, prostě stále. Proto budiž SEO pozdraveno.